ul. Ludwika Solskiego 4/6, 52-416 Wrocław biuro@bisek-kancelaria.pl

Trzymała narkotyki w lodówce – grozi jej więzienie

Trzymała narkotyki w lodówce – grozi jej więzienie

W piątek 28 czerwca 2024 r. policjanci z Kędzierzyna Koźla zatrzymali 36 latkę w związku z posiadaniem przez nią substancji odurzających. Jak się później okazało, podczas przeszukiwania mieszkania zatrzymanej, funkcjonariusze znaleźli w jej lodówce 70 gram amfetaminy. Jak podaje Opolska Policja, kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do popełnienia przestępstwa, teraz grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

[źródło: https://opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/123115,Trzymala-narkotyki-w-lodowce-36-latka-zatrzymana.html, dostęp: 02.07.2024 r. godz. 12:30]

 

Opis sytuacji kobiety w świetle Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

Posiadanie, wytwarzanie i handel narkotykami stanowią surowe przestępstwo, za które łącznie może grozić nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Art.  62. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Pomoc specjalistycznej kancelarii prawnej – eksperci w sprawach karnych

Nasza kancelaria specjalizuje się w obszarze prawa karnego – posiadania, wytwarzania i handlu narkotykami.  Oferujemy kompleksową pomoc prawną obejmującą doradztwo, konsultacje prawne oraz reprezentację przed sądem.

Skuteczna pomoc obrońcy – prawnika Kancelaria Bisek.

W kancelarii prawnej Karolina Bisek pomagamy już od 11 lat. Jesteśmy specjalistami
w kodeksie karnym i karno-skarbowym. Po dokładnej analizie sytuacji dobieramy wspólnie najlepsze rozwiązanie, tak, by było najskuteczniejsze i bezproblemowe dla naszych Klientów. Pomogliśmy już tysiącom osób w całej Polsce.  Masz problemy, jesteś podejrzany, oskarżony? Nie czekaj – skontaktuj się z nami. Oferujemy wsparcie od pierwszego telefonu.  Kancelaria jest czynna w godzinach 7:00-17:00, telefon odbieramy całodobowo- +48 665 280 382 Mecenas Karolina Bisek.

 

Telefon wsparcia 48h – +48 665 280 382 Mecenas Karolina Bisek.

 

Kancelaria Prawna Karolina Bisek Wrocław  ul. Ludwika Solskiego 4/6, Wrocław

Kancelaria Prawna Karolina Bisek Warszawa ul. Grzybowska 87, Warszawa

Działamy w całej Polsce!