ul. Ludwika Solskiego 4/6, 52-416 Wrocław biuro@bisek-kancelaria.pl

O firmie

Karolina Bisek Kancelaria Prawno-Księgowa to dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawno-księgowa.

Karolina Bisek Kancelaria Prawno-Księgowa istnieje od marca 2013 roku. Tworzy ją zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, do których należą księgowi, doradca podatkowy, prawnicy, doradca restrukturyzacyjny i biegły sądowy z zakresu podatków. Wspólnie dbamy nie tylko o finanse naszych Klientów, wspomagając ich w rozwoju firm, comiesięcznych działaniach prawnych, rachunkowych i księgowych czy w podejmowaniu strategicznych decyzji, ale i o ogólną prawno-finansową kondycję przedsiębiorstw. Oferujemy naszym Klientom również opiekę w zakresie doradztwa prawnego, kadr i płac, windykacji należności oraz doradztwa restrukturyzacyjnego.

Wieloletnie doświadczenie

Wykwalifikowana kadra

Rzetelność i profesjonalizm

Bezpieczeństwo prawne

Kompleksowa obsługa finansowa

Współpracujemy z podmiotami o różnym profilu działalności, jak i formie prawnej: świadczymy nasze usługi zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym. Specjalizujemy się w usługach dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom, w szczególności tym z branży produkcyjnej, budowlanej oraz gastronomicznej (horeca).. Prowadzimy także pełną księgowość dużych spółek.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę z zakresu podatków, księgowości i obowiązujących przepisów prawa, aby móc świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, zapewnić bezpieczeństwo przedsiębiorcom, którzy nam zaufali oraz stworzyć im możliwość podejmowania najlepszych decyzji finansowych.

Właścicielka Kancelarii jest radcą prawnym, posiada certyfikat księgowy (nr. 60822/2013) oraz licencję doradcy restrukturyzacyjnego (nr 1098)